PC "Saulės miestas"

Įėjimas pro Autobusų
stoties kasas, 2-as aukštas

   Tilžės g. 109-202,

LT-77159 Šiauliai

 

  Tel./fax.: 8 41 525181

Mob. phone 8 669 33200

El. p.:
abcvertimai@splius.lt

 

 

 

 

 

Esame pirmasis vertimų biuras Šiauliuose. Pradžioje visą vertimų biuro įrangą sudarė rašomasis stalas, kėdė ir... vertėjo galva su plačiomis užsienio kalbos žiniomis. Verslas tais laikais Nepriklausomoje Lietuvoje dar tik bandė žengti pirmuosius skubius žingsnius, keitėsi ir pinigai, ir įstatymai, o bendrauti su užsieniečiais jau reikėjo. Praėjo keleri metai, vertėjų poreikis tik išaugo, pradėjom bendradarbiauti su vertimų biurais Maskvoje, Daugpilyje, Rygoje, Kijeve. Jau ir kompiuteris tapo pagrindiniu vertėjo darbo įrankiu, aišku, puikios užsienio kalbos žinios taip ir liko pirmoje vietoje.

 

Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, net keletas mūsų vertėjų laimėjo konkursus ir šiuo metu dirba vertėjais Briuselyje, ES atstovybėje. Tuo tarpu vertimų srautas tik didėjo, profesionalių vertėjų poreikis išaugo, kartais prireikia ir itin retos kalbos vertėjo. Tuomet į pagalbą ateina draugiški vertimų biurai visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

 

Šiuo metu vertimų biuro ABC vertėjai gali išsiversti tekstą iš beveik visų į beveik visas Europos kalbas: lietuvių, from/to English, aus dem/ins Deutsche, c/ , z języka polskiego/na język polski, no/uz latviešu, från / till svenska, fra/till norsk, fra/till dansk, dal/in italiano, a/de español, de/para portuges, du/en frankais ir kt.

 

Verčiame ir žodžiu tai ypač patogu, jei reikia nedelsiant susisiekti su užsienio verslo partneriu ar oficialia įstaiga užsienyje. Mūsų vertėjai vertėjauja ir tokiuose smagiuose reikaluose kaip santuokų registracija dabar juk meilei ribų nėra ir norui tuoktis su užsieniečiais tereikia profesionalaus kalbos žinovo pagalbos. Todėl visada maloniai laukiame tų, kuriems reikalinga mūsų pagalba!

Apmokėti už vertimą galima ir grynais, ir bankiniu pavedimu. Taikome lanksčią nuolaidų sistemą.